Přeložit Tuto Stránku

*

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,dovolujeme si Vám nabídnout službu strojního vyšívání.Jedná se o malosériové a individuální zakázky,které jsou pro velké firmy neatraktivní z hlediska počtu kusů a vysokých nákladů na realizaci malých zakázek.

O kvalitě našich služeb svědčí i to , že jsme v roce 2016 byli vybráni , abychom vytvořili zlaté výšivky a jmenovky pro Český tým na olympiádu v Riu. Těchto cca 450 zlatých výšivek zdobilo celý český tým sportovců na slavnostních uniformách....  viz níže 

 O to více je naše služba potřebná,neboť můžeme pružně reagovat na požadavky zákazníka,nebo vytvořit zcela ojedinělý vámi požadovaný modelovaný kus. Naše firma Vám může během velmi krátké doby vyrobit nášivky nebo výšivky na různé druhy textilu jako jsou např : trička,mikiny,sportovní oblečení,společenské oděvy,ubrusy,prostírání, ložní prádlo,ručníky,osušky a mnoho dalších možností.

 Vytvořit lze různá loga,monogramy,nápisy,obrázky atd. a to formou nášivky nebo přímé výšivky na jakýkoliv textilní materiál. Výšivka je vyproduktována japonským strojem špičkové kvality a celý proces je řízen počítačem.

Vyšívaný motiv je možno zvětšit,zmenšit,duplikovat,otáčet,kombinovat,změnit a úpravy barvy a mnoho dalších editačních možností.Dále je možno konečný produkt v případě potřeby doplnit ručním vyšitím korálky,flitry nebo štrasovými kameny. K vytvoření výšivky používáme hedvábí firmy GUNOLD SULKY , která je světově proslulá svoji kvalitou,stálostí barev a snadnou údržbou materiálu. Zákazník má možnost vybrat si vzor z několika desítek tisíc motivů nebo použít svůj vlastní návrh,který je u nás zpracován speciálním softwarem na počitači a následně vyšit. Minimální rozměr výšivky je 1x2 cm, maximální rozmět 30x18 cm.Motivy však lze vzájemně spojovat , takže konečný rozměr aplikace může být mnohem větší. Cena výšivky se odvíjí od počtu stehů,dalšího použitého materiálu a eventuální ruční práce. I když celý proces je poměrně náročná a složitá operace naše ceny jsou velmi příznivé a pohybují se na nejnižší možné hranici s ohledem na ceny použitých vyšívacích materiálů.  

V případě vašeho zájmu Vám rádi sdělíme podrobnější informace .

© Copyright Strojní vyšívání