Strojní vyšívání
O NÁS

Vážení zákazníci a obchodní přátelé, dovolujeme si Vám nabídnout službu strojního vyšívání . Jedná se o malosériové a individuální zakázky, které nejsou pro velké firmy neatraktivní z hlediska počtu kusů a vysokých nákladů na realizaci malých zakázek.

O kvalitě našich služeb svědčí i to , že jsme byli v roce 2016 vybráni , abychom vytvořili zlaté výšivky a jmenovky pro Český tým na olympiádu v Riu. Těchto cca 450 zlatých výšivek zdobilo celý tým sportovců na slavnostních uniformách .... viz fotogalerie níže ...

O to více je naše služba potřebná ,neboť můžeme pružně reagovat na požadavky zákazníka , nebo vytvořit zcela ojedinělý vámi požadovaný modelový kus. Naše firma Vám může během velmi krátké doby vyrobit nášivky na různé druhy textilu jako jsou např : trička , sportovní oblečení , společenské oděvy , ubrusy , ložní prádlo , ručníky , osušky a mnoho dalších možností .

Vytvořit lze různá loga , monogramy , nápisy , obrázky atd. a to formou nášivky nebo přímé výšivky na jakýkoliv textilní materiál. Výšivka je vyproduktována japonským strojem špičkové kvality a celý proces je řízen počítačem .

Vyšívaný motiv je možno zvětšit , zmenšit , duplikovat , otáčet , kombinovat , změnit , úpravy barvy a mnoho dalších možností . dále je možno konečný produkt v případě potřeby doplnit ručním vyšitím korálky , flitry nebo štrasovými kameny. K vytvoření výšivky používáme hedvábí firmy GUNOLD SULKY která je světově proslulá svoji kvalitou, stálostí barev a snadnou údržbou materiálu. Zákazník má možnost vybrat si vzor z několika desítek tisíc motivů nebo použít svůj vlastní návrh , který je u nás zpracován speciálním softwarem na počítači a následně vyšit. Minimální výšivka je 1 x 2 cm , maximální rozměr 30 x 18 cm . Motivy však lze vzájemně spojovat takže konečný rozměr aplikace může být mnohem větší. Cena výšivky se odvíjí od počtu stehů , dalšího použitého materiálu a eventuální ruční práci. I když celý proces je poměrně náročná a složitá operace , naše ceny jsou velmi příznivé a pohybují se na nejnižší hranici s ohledem na ceny použitých vyšívacích materiálů 

E-mail Zpráva Odeslat

V případě vašeho zájmu Vám rádi sdělíme podrobnější informace přes kontaktní formulář :

FotogalerieO kvalitě našich služeb svědčí i to , že v roce 2016 jsme byli vybráni abychom vytvořili zlaté výšivky a jmenovky pro celý Český tým na olympiádu v Riu 2016 . Těchto cca 450 zlatých výšivek zdobilo tento celý Český tým sportovců a doprovodného týmu rovněž na slavnostních uniformách při zahájení LOH RIO 2016... a některé z našich dalších prací naleznete níže . Pro zvětšení dané výšivky , postačí jen na ní kliknout.